• خانه
  • اخبار
  • آمازون در حال تکمیل ادغام MGM است، فیلم و تلویزیون را به استودیو به Prime Video اضافه می کند

آمازون در حال تکمیل ادغام MGM است، فیلم و تلویزیون را به استودیو به Prime Video اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون در حال تکمیل ادغام MGM است، فیلم و تلویزیون را به استودیو به Prime Video اضافه می کند


تصویری از لوگوی MGM با عکس جف بزوس به جای شیر، بازیگر نقش جیمز باند، دنیل کریگ و مردی که ژاکتی با آرم آمازون پوشیده است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Aurich Lawson | Steve Jurvetson)

آمازون روز پنجشنبه اعلام کرد که خرید MGM را تکمیل کرده است و گفت این سازنده نمادین فیلم و تلویزیون در حال پیوستن به Prime Video و Amazon Studios است. این استودیوی چند طبقه و نزدیک به یک قرن – با بیش از 4000 عنوان فیلم، 17000 قسمت تلویزیونی، 180 جایزه اسکار و 100 جایزه امی – مکمل کار Prime Video و استودیو آمازون برای ارائه طیف متنوعی از گزینه‌های سرگرمی برای مشتریان خواهد بود. آمازون

قرارداد 8.45 میلیارد دلاری در ماه مه 2021 اعلام شد. آمازون توانست آن را بدون نبرد طولانی تکمیل کند، زیرا کمیسیون تجارت فدرال علیرغم سایر درگیری ها بین آمازون و FTC، آن را در دادگاه به چالش نکشید.

وال استریت ژورنال امروز گزارش داد: «این اقدام پس از آن صورت گرفت که آمازون به کمیسیون تجارت فدرال تأیید کرد که تمام اطلاعات درخواستی بازرسان ضدتراست در حال بررسی این معامله را ارائه کرده است. یکی از آشنایان به این موضوع گفت: “این مرحله قرارداد را در نظارت نظارتی با آژانس قرار داد که قبلاً منقضی شده است و شرکت را برای حرکت به جلو باز می گذارد.”

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات