• خانه
  • اخبار
  • آمازون برای ساخت یک محصول AR/VR “پیشرفته” و “جادویی” استخدام می کند

آمازون برای ساخت یک محصول AR/VR “پیشرفته” و “جادویی” استخدام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون برای ساخت یک محصول AR/VR "پیشرفته" و "جادویی" استخدام می کند


که در

بزرگنمایی / صفحه نمایش روی بخش “شمشیر داموکلس”، هدفون اصلی واقعیت افزوده، در حدود سال 1968 نصب شده است (اعتبار: ایوان ساترلند)

طبق آگهی‌های شغلی یافت شده توسط Protocol، آمازون قصد دارد به غول‌های فناوری دیگر مانند اپل، گوگل و متا بپیوندد تا محصول واقعیت افزوده خود را برای بازار انبوه بسازد.

مشاغل مرتبط متعددی شامل نقش هایی در بینایی کامپیوتر، مدیریت محصول و موارد دیگر می شود. گزارش شده است که آنها به “دستگاه های XR / AR” و “مفهوم تحقیقاتی پیشرفته XR” اشاره کردند. از زمانی که پروتکل گزارش خود را در روز دوشنبه منتشر کرد، تعدادی از این آگهی‌های شغلی حذف شده‌اند و برخی دیگر زبان خاص محصول را حذف کرده‌اند.

به عنوان مثال، پروتکل می نویسد که شرح نقش مدیر ارشد نرم افزار فنی، محصولات جدید حاوی عبارت “یک مفهوم تحقیقاتی پیشرفته XR را به یک محصول جدید جادویی و مفید برای مصرف کننده جهانی توسعه خواهند داد.” اکنون می‌خواند: “شما یک محصول مصرفی جادویی و مفید ایجاد خواهید کرد”، اگرچه او همچنین می‌گوید: “تیم ما در اختراع محصولات جدید برای جهان، ایجاد دسته‌هایی با استفاده از فناوری‌های پیشرفته برای حسگرها، نمایشگر و یادگیری ماشین تخصص دارد.”

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات