منو سایت

  • خانه
  • آریوا چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

آریوا چیست و چگونه می توان آن را خرید؟

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

گاهی در میان ارزهای رمزنگاری شده که هر روز به بازار بزرگ و جذاب ارزهای رمزنگاری شده اضافه می شود. مواردی وجود دارد که واقعاً جالب و هیجان انگیز هستند.

برخی از آنها ، مانند Ariva ، نشان می دهند که وقتی برنامه و برنامه خاصی دارند و همچنین انتشار یک کاغذ سفید دقیق و برنامه ریزی شده ، منظور برنامه های بزرگ است.

خوب ، آن سکه ها یا حتی نشانه ها به سرعت و بدون نیاز به پمپ توسط افراد مشهور روی زبان می افتند. آنها به آرامی و پیوسته سفر جذاب خود را آغاز می کنند.

آریوا یا آریوا چیست؟

یکی از نشانه های جذاب که به تازگی روی پلتفرم BSC راه اندازی و توسعه یافته است. نماد آن Ariva است. وقتی به برنامه مشخص شده این علامت نگاه می کنیم ؛ ما درک می کنیم که چرا این علامت تنها در دو هفته اول انتشار 800 درصد رشد کرده است.

اما قبل از هر توضیحی ، مثل همیشه ، برای درک بهتر عملکرد این توکن و تیم توسعه دهنده آن ، از وب سایت رسمی آریوا دیدن می کنیم تا ببینیم در مورد این توکن چه چیزی نوشته شده است.

برای اهداف گردشگری استفاده می شود

بله ، ما ممکن است هر نشانه یا quini را برای اهداف مختلف دیده باشیم. اما Ramzarzi ، که به طور خاص برای گردشگری طراحی شده است ، سابقه ندارد.

Ariva یک توکن است که توسط ARIVA راه اندازی شده است. هدف از این علامت این است که در آینده نزدیک به طور فعال در شبکه های گردشگری محلی و جهانی مورد استفاده قرار گیرد. این پروژه که با نام B2C شناخته می شود ، به گونه ای طراحی شده است که اعضای شبکه بتوانند تجربیات خود را در سفرهای محلی ، منطقه ای و حتی بین المللی به اشتراک بگذارند و با استفاده از دنیای رمزنگاری و ارز دیجیتال Ariva رزرو کنند. کمک به مقاصد گردشگری و هزینه های مربوطه.

Ariva در تلاش است تا این اکوسیستم منحصر به فرد و بستر B2C را بسازد و همچنین توکن مخصوص خود را که در دنیای رمزنگاری با نام ARV برای توسعه این پلتفرم شناخته می شود ، راه اندازی کند.

مشکلات گردشگری را از Ariva حل کنید

یکی از مهمترین مشکلات گردشگران و گردشگران حرفه ای ؛ معمولاً انتقال پول ، تبدیل ارز شما به ارز رسمی کشور یا مکان گردشگری و در نهایت هزینه های زیاد برای این نوع سفرها. آریوا تلاش می کند تا با ایجاد یک سیستم نوآورانه و جامع و ارائه تجربه ای پاک و جذاب به مسافران و گردشگران ، بسیاری از مشکلات جهان گردشگری را حل کند.

در واقع هدف اصلی آریوا حذف هزینه های اضافی انتقال پول بین المللی و تسهیل جابجایی پول برای گردشگران است.

هدف پروژه Ariva

هدف پروژه ARV دستیابی به استفاده فعال از ارزهای رمزنگاری شده در گردشگری و صنعت گردشگری است. همانطور که همه می دانیم ، یکی از بزرگترین و مهمترین صنایع اقتصادی جهان برای همه کشورها ، صنعت گردشگری است و درآمد حاصل از آن برای برخی کشورها بسیار زیاد است. در پروژه خود ، آریوا هیچ یک از ارزهای رمزنگاری شده یا توکن های موجود در بازار را هدف قرار نمی دهد و به دنبال ایجاد تغییر اساسی در روند و عملکرد ارزهای رمزنگاری شده و دنیای ارزهای رمزنگاری شده با پروژه منحصر به فرد خود است.

ARV دقیقاً چیست؟

ARV یک نشانه برای تازه واردان است که طبق استاندارد BEP20 و پلتفرم معتبر BSC راه اندازی شده است. انتظار می رود تیم توسعه نماد به زودی ، در سه ماهه اول سال 2022 وارد شود. همچنین کیف پول خود را به کاربران ارائه می دهد. مهمترین شغل این شرکت ؛ یک پورتال ویژه راه اندازی کنید که در آن اعضا می توانند ارز رسمی کشور خود را به ARV تبدیل کنند ، مکانی برای تعطیلات خود رزرو کرده و بدون هیچ مشکلی سفر کنند. مهمترین تغییر این است که در مقصد برنامه ریزی شده و مکانهای خاص. مسافران می توانند از کارت های اعتباری بدون استفاده از آنها استفاده کنند. با ARV به روشی جدید پرداخت کنید.

قیمت و حجم معاملات با Areva

ارزش ARVA با نماد ARV در حال حاضر حدود 11.60 میلیون دلار است. رتبه 872 را در بازار دارد که به دلیل تازگی رتبه بسیار خوب و مناسبی است.

تعداد واحدهای این علامت توسط تیم توسعه ؛ 100 میلیارد واحد در حال بررسی است. آریوا از زمان عرضه رسمی خود تقریباً 708 درصد افزایش قیمت داشته است. در حال حاضر ، صرافی پنکیک غیر متمرکز فعال ترین مکانی است که آریوا در آن معامله می شود.

پیش بینی قیمت آروا

سایت دیجیتالی Quinn Price پیش بینی قیمت این توکن را بر اساس شرایط اولیه و فنی آن تا حدی اعلام کرد. این وب سایت قیمت Areva را در پایان سال 2021 برابر با 0.0003435605 دلار و در پایان 2023 برابر با 0004727748 دلار پیش بینی کرده است.

پیش بینی بلند مدت سایت برای Ario برای سال 2028 است و ARV حدود 0.00100 دلار پیش بینی کرده است. البته باید توجه داشت که این اعداد تنها بر اساس یک سری پارامترهای ثابت پیش بینی شده اند و Ariva این پتانسیل را دارد که بسیار بیشتر از حد انتظار رشد کند.

آریوا را از کجا بخریم؟

با توجه به تازگی این علامت ، خرید آریوا کار بسیار دشواری است ، اما همچنان صرافی ایرانی است آرزیف در کشور ما این کار را برای مصرف کنندگان ایرانی بسیار آسان کرده است. با عضویت در ارزیف و استفاده از ریال ، به راحتی می توانید آریوا را تا آنجا که می خواهید خریداری و ذخیره کنید. همچنین امکان بارگیری این توکن در هر کجا که می خواهید وجود دارد.

بنابراین ، اگر به Ariva ، Sheiba Floki ، Daddy Dodge ، Baby Dodge ، Wink ، Shiba Ino ، Kisho Ino و ،.

برنامه فوق العاده Arzif را از Google Play بارگیری کنید

برنامه فوق العاده Arzif را بارگیری کنید از مایکت

لینک دانلود مستقیم

آریوا چیست و چگونه می توان آن را خرید؟ اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.