• خانه
  • اخبار
  • آخر هفته Evo اینجاست: نحوه تماشای رویداد مبارزات سال

آخر هفته Evo اینجاست: نحوه تماشای رویداد مبارزات سال

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آخر هفته Evo اینجاست: نحوه تماشای رویداد مبارزات سال


امسال جمعیت کمتر و پوشیده خواهد بود، اما آفلاین در وگاس بازگشته است

بزرگنمایی / امسال جمعیت کمتر و پوشیده خواهد بود، اما آفلاین در وگاس بازگشته است (اعتبار: Evo)

پس از یک وقفه دو ساله ناشی از همه‌گیری، سری Evolution Championship (که بیشتر با نام Evo شناخته می‌شود)، جشن سالانه بازی‌های مبارزه‌ای، این آخر هفته به لاس وگاس بازمی‌گردد. هزاران نفر از بازیکنان و طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای، سالن‌ها و عرصه‌های کازینو Mandalay Bay را پر می‌کنند تا 8 تلاش برتر خود را انجام دهند، در بازی‌های معمولی با مردم از سراسر جهان شرکت کنند، پانل‌ها را تماشا کنند، کوچه هنرمندان را کاوش کنند و فرصتی برای آفلاین بودن پیدا کنند. دوباره با جامعه بازی های مبارزه ای.

در یک سال معمولی تر، من خودم آنجا خواهم بود، شاید سعی نکنم در جمع 8 تیم برتر به پایان برسم، بیشتر شبیه این است که فقط سعی کنم 0-2 در آن بازی نکنم. Street Fighter V یا اعتصاب سوم. اما علیرغم خط مشی قوی ماسک و واکسن، من با وضعیت کنونی جهان تمایلی به سفر یا بودن در وگاس ندارم. بنابراین، آخر هفته‌ام را با آرامش در خانه سپری می‌کنم، حجم زیادی از محتوا را پخش می‌کنم و سعی می‌کنم احساس نکنم چیزهای زیادی را از دست می‌دهم. اگر می‌خواهید به من بپیوندید، در اینجا یک راهنمای سریع درباره آنچه در آخر هفته ارائه می‌دهد، آورده شده است.

بررسی Evo

شاید قبلاً نام Evo را شنیده باشید، شاید از ویدیوی بدنام Evo Moment 37 یا خرید سری مسابقات توسط سونی در سال 2021. اگر از قبل تماشاگر مسابقات بازی های مبارزه ای نیستید، در اینجا اصول اولیه نحوه عملکرد Evo آورده شده است. هشت بازی اصلی ارائه شده است که در زیر لیست می‌کنم، و همچنین تعداد زیادی تورنمنت جانبی کمتر رسمی. هر بازی دارای ساختار اولیه یکسانی است، شما در مجموعه ای از بازیکنان شروع می کنید، همه در شرایط مساوی. مسابقات دو حذفی هستند، به این معنی که برای حذف شدن باید دو بار ببازید. اگر موفق به پیروزی در چند مسابقه در گروه خود بدون حذف شوید، به مرحله بعدی صعود می کنید، در نهایت به یک گروه 24 برتر، سپس به 8 برتر، منجر به فینال بزرگ می شوید.

خواندن 17 پاراگراف باقی مانده | نظرات