• خانه
  • اخبار
  • آخرین گیم پلی سونی: Street Fighter 6، Final Fantasy XVI، پورت های جدید رایانه شخصی

آخرین گیم پلی سونی: Street Fighter 6، Final Fantasy XVI، پورت های جدید رایانه شخصی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آخرین گیم پلی سونی: Street Fighter 6، Final Fantasy XVI، پورت های جدید رایانه شخصی


ما می‌دانستیم که سونی قرار است بازی‌های رایانه‌ای را در سال 2022 عرضه کند، اما فکر نمی‌کردیم Spider-Man نیز در این بازی حضور داشته باشد.  خبر عالی برای گیمرهای رایانه شخصی.

بزرگنمایی / ما می‌دانستیم که سونی قرار است بازی‌های رایانه‌ای را در سال 2022 عرضه کند، اما فکر نمی‌کردیم Spider-Man نیز در این بازی حضور داشته باشد. خبر عالی برای گیمرهای رایانه شخصی. (اعتبار: Sony / Insomniac / Nixxes)

در روز پنجشنبه، آخرین ارائه بازی سونی “State of Play” شامل اخبار خارق العاده ای برای گیمرهای رایانه شخصی بود: نظرات او مرد عنکبوتی مارول در 12 آگوست به رایانه های ویندوزی می آید. این خبر اندکی پس از انقضا منتشر شد و این موضوع را نشان داد بازگشت و Sackboy: ماجراجویی بزرگ نه تنها در سال جاری به رایانه شخصی می آیند، بلکه سوئیچ هایی برای ظاهر و عملکرد نیز دارند بهتر نسبت به نسخه های پلی استیشن 5.

این رویداد مملو از بازی‌های جدید با ظاهری چشمگیر بود، اگرچه اکثر آنها تاریخ انتشار دارند در سال 2023 (و همه چیزهایی که در پلتفرم آینده پلی‌استیشن VR2 نشان داده می‌شوند هنوز تاریخ‌گذاری نشده‌اند، زیرا نسخه جانبی جدید تاریخ انتشار ندارد). با این حال، به عنوان علاقه مندان به بازی های رایانه ای، می خواهیم با اخبار ویژه رایانه شروع کنیم.

چرا رایانه‌های سونی باعث می‌شوند ما به افشای اطلاعات امروز ایمان بیاوریم

مرد عنکبوتی مارول در سپتامبر 2018 روی پلی‌استیشن 4 و PS4 پرو عرضه شد و نزدیک به صدر بازی‌های مورد علاقه ما در همان سال قرار گرفت. پورت آن، که با توجه به موفقیتش در فروش پلی استیشن، از دیدن آن شگفت زده شدیم، با کمک مهربان Nixxes، یک استودیوی توسعه که به خاطر برخی از بهترین پورت های کنسول برای رایانه های شخصی در دهه گذشته شناخته شده است، روی رایانه های شخصی وارد خواهد شد. سونی Nixxes را در اوایل سال 2021 خریداری کرد، اما تا به امروز این خرید به ثمر نرسیده است، زیرا سایر نسخه‌های اخیر بازی‌های ویندوزی سونی به هیچ وجه به Nixxes اعتباری نمی‌دهند.

18 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات