• خانه
  • اخبار
  • آبله میمون: 25 هزار مورد، یک گروه مرگ و میر جدید و 3 اورژانس

آبله میمون: 25 هزار مورد، یک گروه مرگ و میر جدید و 3 اورژانس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آبله میمون: 25 هزار مورد، یک گروه مرگ و میر جدید و 3 اورژانس


علامت کلینیک واکسن آبله میمون نیویورک در 2 اوت در محله برونکس شهر نیویورک نشان داده می شود.  شهردار اریک آدامز وضعیت اضطراری آبله میمونی را اعلام کرد و به او اجازه داد قوانین و مقررات خاصی را به حالت تعلیق درآورد تا قوانین و سیاست هایی را با هدف مبارزه با این ویروس که به سرعت در حال انتشار است وضع کند.

بزرگنمایی / علامت کلینیک واکسن آبله میمون نیویورک در 2 اوت در محله برونکس شهر نیویورک نشان داده می شود. شهردار اریک آدامز وضعیت اضطراری آبله میمونی را اعلام کرد و به او اجازه داد قوانین و مقررات خاصی را به حالت تعلیق درآورد تا قوانین و سیاست هایی را با هدف مبارزه با این ویروس که به سرعت در حال انتشار است وضع کند. (اعتبار: گتی | پیش نمایش مطبوعات)

از آنجایی که موارد ابتلا به آبله میمون در سرتاسر جهان همچنان در حال افزایش است، مقامات بهداشتی در حال بررسی گزارش‌های مربوط به چند مورد مرگ و میر جدید هستند، از جمله اولین گروه از مرگ‌های گزارش‌شده از کشورهایی که خارج از آن‌ها این ویروس در حیوانات بومی است.

تعداد موارد جهانی اکنون بیش از 25000 نفر است که بیش از 6000 در ایالات متحده است. تعداد تلفات جهانی در حال حاضر حداقل 10 نفر است. مقامات قبلاً سه مورد مرگ از نیجریه و دو مورد از جمهوری آفریقای مرکزی را گزارش کرده بودند که هر دو در گذشته شیوع آبله میمون را گزارش کرده بودند. روز دوشنبه، غنا که در گذشته نیز موارد ابتلا به این بیماری را داشته است، اولین مرگ خود را گزارش کرد. در همین زمان، چهار مورد مرگ جدید در اسپانیا (2)، برزیل (1) و هند (1) گزارش شده است. مقامات سازمان جهانی بهداشت همچنان منتظر اطلاعات بالینی بیشتر در مورد موارد هستند.

گزارش‌های اولیه رسانه‌ها حاکی از مرگ مردی 41 ساله در برزیل بود که مبتلا به لنفوم بود و نقص ایمنی داشت و بنابراین در معرض خطر بالاتر بیماری شدید بود.

خواندن 9 پاراگراف باقی مانده | نظرات